Imprezy okolicznościowe 

Komunia 2019  

Jedzenie na wynos Gliwice

Szukasz restauracji z dobrym jedzenie na wynos w Gliwicach? Świetnie trafiłeś. Zależy nam na tym, abyś zapoznał się z menu obowiązującym w naszym bistro. Zapewniamy, że znajdziesz u nas wiele interesujących i smakowitych potraw, które przypadną do Twojego gustu. Uwierz, że jeśli zamówisz je po raz pierwszy, to w przyszłości chętnie będziesz do nas wracał!
zobacz menu

W naszym menu odnajdziesz wiele ciekawych dań, dzięki którym będziesz mógł poznać smaki kuchni z różnych zakątków świata. Zadbaliśmy o to, aby dostępne były u nas tradycyjne dania obiadowe, jak i posiłki o innym charakterze. To dzięki temu zamówisz u nas zarówno kotlet drobiowy czy schabowy, jak i penne ze szpinakiem, Pad Thai czy łososia z grilla. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez nas z najwyższą starannością, z wykorzystaniem świeżych i starannie dobranych składników. Zależy nam na tym, aby nasze jedzenie na wynos w Gliwicach cieszyło się dobrą opinią i niezwykle raduje nas fakt, że nasi Klienci są z nas bardzo zadowoleni, czego potwierdzeniem są ich powtarzające się zamówienia.
Chcieliśmy Cię poinformować, że dla Twojego wygody oferujemy nie tylko jedzenie na wynos, ale również jedzenie z dostawą, które zamówić możesz u nas telefonicznie, a także internetowo, korzystając z naszej strony www. Mamy nadzieję, że w przyszłości zechcesz korzystać z tych możliwości dając nam szansę dostarczenia Ci pysznego posiłku.
Tymczasem już teraz zapoznaj się z naszym pełnym menu i wybierz jedzenie, na które akurat dziś masz największą ochotę!