Imprezy okolicznościowe 

Komunia 2019  

Jedzenie na telefon Gliwice

Masz ochotę na to, aby zamówić smakowite jedzenie na telefon w Gliwicach? Świetnie się składa, serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego bistro, w którym zamówić możesz smakowite dania zarówno z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i zagranicznej. Zapewniamy, że decydując się na wybór jednego z oferowanych przez nas posiłków będziesz bardzo zadowolony. Zarówno jeśli chodzi o kwestię smaku, jak i szybkości realizacji!
Planując menu naszego bistro chcieliśmy zadbać o to, aby każda osoba planująca zamówienie jedzenia na telefon w Gliwicach mogła odnaleźć tu coś dla siebie. To dlatego w naszym menu znalazły się zarówno takie dania jak kotlet schabowy czy drobiowy, jak i burrito z szarpanym kurczakiem, filet z dorsza, spaghetti aglio e olio czy surówka coleslaw.
Jeśli wybrałeś już swoje ulubione danie, to nie czekaj ani chwili dłużej, ale skontaktuj się z nami telefonicznie, aby złożyć swoje zamówienie. My dołożymy wszelkich starań, aby zamówione jedzenie na telefon dobrze Ci smakowało i aby było dostarczone na umówiony czas.
zobacz menu

Zamów jedzenie na telefon w Gliwicach: 730 864 559

Na koniec chcemy zachęcić do korzystania z naszego internetowego systemu zamówień, dzięki któremu jedzenie zamówisz nie ruszając się sprzed komputera czy telefonu. Wszystko zrobisz przez internet wybierając dogodną formę płatności: kartą, przelewem, gotówką czy BLIKIem.