Imprezy okolicznościowe 

Komunia 2019  

Makarony Gliwice

Szukasz makaroniarni w Gliwicach, w których podawane są świeże i smakowite makarony w różnych konfiguracjach? Świetnie trafiłeś, bowiem jedną ze specjalności naszego bistro są właśnie makarony, które to zdobyły uznanie wielu mieszkańców Gliwic i okolicznych miejscowości, którzy bardzo często odwiedzają nasz lokal lub zamawiają makarony z dostawą w Gliwicach przez internet! Chcemy zachęcić Cię do zapoznania się z pełną ofertą makaronów przygotowywanych w naszej restauracji, zapewniamy, że wiele z nich bardzo Ci posmakuje!
zobacz menu z makaronami
Dobrze wiemy o tym, że makarony bardzo chętnie zamawiane są przez osoby poszukujące pomysłów na dobry obiad. Z myślą o nich menu naszego bistro uzbroiliśmy w kilka smakowitych makaronów, wśród których wymienić możemy między innymi: makaron Pad Thai, spahetti aglio e olio, penne ze szpinakiem i kurczakiem czy też penne ze szpinakiem w sosie serowym.
Wszystkie makarony podawane w Gliwicach, które znajdziesz w naszym menu przygotowywane są z najlepszych jakościowo składników. Mowa tu nie tylko o doskonałym makaronie, ale też o świeżych i wysokojakościowych składnikach, z których korzystają nasi doświadczeni kucharze.
Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszemu menu, a także do kosztowania kolejnych makaronów, które się w nim znajdują. Zapewniamy, że jeśli zdecydujesz się na pierwsze zamówienie naszego makaronu, to w najbliższych dniach zechcesz je ponowić, bowiem bardzo mocno Cię on zachwyci!

Zamów makaron w Gliwicach online lub telefonicznie: 730 864 559