Imprezy okolicznościowe 

Komunia 2019  

Domowe obiady Gliwice

Poszukujesz restauracji, w której serwowane są smakowite obiady domowe w Gliwicach? Chcesz zamówić zestaw obiadowy, który będzie nie tylko smakowity, ale też dostarczony zawsze na czas? Świetnie trafiłeś! Zapoznaj się z menu w Bistro Przystanek i zamów danie obiadowe, na które akurat dziś masz największą ochotę.
zobacz menu

Zamów obiad w Gliwicach: 730 864 559

Menu w naszym bistro jest bardzo mocno zróżnicowane, dzięki czemu coś dla siebie znajdzie tu każdy poszukiwać smacznych zestawów obiadowych w Gliwicach. Wśród dań, które chcielibyśmy wyróżnić wymienić można między innymi: zestaw z kotletem schabowym lub drobiowym, łosoś z grilla podawany z dodatkami i surówką, burrito z szarpanym kurczakiem, pierogi ruskie, spaghetti czy też pyszny żurek na naturalnym zakwasie, który podawany jest z białą kiełbasą, ziemniakami i jajkiem.
Nasze domowe obiady przygotowywane są przez kucharzy, którzy mają duże doświadczenie i pracują w oparciu o sprawdzone przepisy. Ich dania są tak smakowite również dlatego, że do ich przygotowania wykorzystują najwyższej jakości składniki, których selekcji poświęciliśmy sporo czasu.
Zachęcamy Cię więc do dokładnego sprawdzenia naszego menu, a także do złożenia zamówienia, z którego na 100% będziesz zadowolony. Pamiętaj, że dania obiadowe w naszym gliwickim bistro składać możesz telefonicznie lub internetowo, korzystając z naszej strony internetowej. Decydując się na tę drugą formę składania zamówień będziesz mógł zapłacić kartą, przelewem, BLIKiem lub gotówką, tak jak dla Ciebie jest najwygodniej!
Zapraszamy i życzymy smacznego!